نامه به یک بی شرف عزیز

نامه به یک بی شرف عزیز

بی شرف عزیزم، نکبت قشنگم، کره خر لعنتی لاکردارم؛

به گذشته که فکر میکنم می‎بینم یک چیزهایی هیچ رقمه باورم نمی‎شود. مثلا اینکه الکیبیادس یک شب تمام خود را به سقراط تسلیم کرده باشد و سقراط کوچکترین وری نرفته باشد با او. یا آن قضیه‎ی ارشمیدس و لنگ و بانگ یافتم یافتمش. یا مثلا آن جریان نیوتن و سیب و این حرفها، که به نظرم دیگر چرند محض است. حالا گذشته که هیچ، آینده هم همین حکم را دارد برایم. باورم نمی‎شود که یک روز عدالت، تمام و کمال روی کره‎ی زمین حاکم شود و هر چیزی سر جای خودش باشد. که مردم از شدت اعتماد به هم، پول لازم که شدند وسط خیابان دست توی جیب یکدیگر ببرند و کسی اعتراض نکند. برای همین است که تا الان، لحظه‎ی حال یقینی‏ترین زمان ممکن بوده برایم. اما الان، همین الان که روی دل من اینطور کودکانه با دهن باز خوابت برده، هرچه میکنم این یقینی‏ترین زمان ممکن هم باورم نمی‎شود که نمی‎شود. به قول شاعر گفتنی: منو این همه خوشبختی محاله محاله محاله...!

رذل پست فطرت تو / نیم تنه

 

/ 19 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانو

با از كار انداختن مغزت موقع لذت بسي موافقم‏!‏:دي من فكر كنم بشه مودبانه ترم عشقولانه نوشت‏! ‏ بابا اينجا خانواده رفت و إمد ميكنه‏! ‏:دي البته خودم با فحش بسي موافقم الاغ:دي

بانو

دقت كن كه من همش باهات بسي موافقم:دي

اُغلن کبیر

آدم حتی به دیده‌های خودش هم نمی‌تواند اعتماد کند، به گذشته و آینده که جای خودشان را دارند.

شبیه خودم

حالا همین حالا هیس! بذار خوشبختیت یه چرت راحت بخوابه بی خیال این همه دری وری نیم تنه عزیز

مهدی

سلاملیکن. آقا اگر بلاگ شما بلانسبت - خدانکرده - زبونم لال به گا بره چه میکنی؟پرشین بلاگ مکان خوبی برای در حضور قاضی و ملق بازی نیست برادرجان. این را ازین جهت میگم که مشتری وبلاگتم و ترس دارم روزی دود بشود و برود آسمان بلانسبت، خدانکرده ... زودتر وردپرسی، بلاگ اسپاتی چیزی دست و پا کن. منم همه جوره در ختمتم. خودم هم نیام همون همکارانم شهرستان و این صوبتا. راستی لینکت هم کرده‌م.

یکی از همین دور و ور

تا بیای یقین کنی، مگس رفته تو دهن یارو! به جای این کشف و شهود تو گذشته و آینده، به مسایل واقعی تر بچسب.در ضمن می بینی که تو بغلت خوابیده پس خیلی هم محال نیست.

فریاد

الان این عشقولانه بود؟ فلسفی بود؟ ولی با افکارت راجع به گذشته و آینده موافقم

علی

پستت خیلی باحال بود! [خنده]

یک تکه از خدا

گذشته ات قشنگ باد حالت دل انگیز و اینده ات پر امید.. بسیار زیبا نوشته بودی...