فرزند خصال خویشتن باش!

فرزند خصال خویشتن باش!

چرا به خرجت نمی‌رود که تو ماشین نیستی؟ محصول صنعتی نیستی، یخچال و فریزر و تلویزیون و ماشین رختشویی و کامپیوتر و پرینتر و اتوبوس و قطار و هواپیما نیستی که هر قطعه‌ات مال یک کارخانه باشد. تو ناسلامتی یک آدمی، یک موجود طبیعی. یک چیزی توی مایه‌های گل و گیاه و درخت که باید از درون خودت رشد کنی و به بار بنشینی.

اینقدر با قطعات دزدیده شده از این و آن خودت را مونتاژ نکن! هر وقت یاد گرفتی که مثل درخت باشی آدرس وبت را به ما هم بده که در خنکای دلپذیر سایه‌ات چرتی بزنیم.

.

پشت صحنه: لیتیوم، نرگس یخی یا هر اسم دیگه‌ای! این دفعه‌ی آخریه که از خیر تنبیه کردنت می‌گذرم.

.

موخره: برای مچ گیری از دزدهای وبلاگی‌تون آدرس وبتون رو توی این موتور جستجو سرچ کنید. حداکثر ده وبلاگ و وبسایتی که مطلبی از شما کش رفته باشن رو تو نتایج جستجو بهتون نشون میده. برای اینکه بیشتر از ده وبلاگ رو نشون بده باید پول پرداخت کنید. بنرهایی هم داره که می‌تونید توی وبلاگتون قرار بدید تا هر کی به شما سر زد حواسش باشه که مدیر این وبلاگ حواسش هست! به باقی رفقاتون هم اطلاع بدید که قضیه همه گیر شه و کم کم نسل دزدهای وبلاگی ور بیفته. ان شاء الله تبارک و تعالی!

 

/ 18 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پگاه

خوشبختانه من اونقدر بد می نویسم که ملت کسر شانشون میشه کپی کنن . راستی به جون خودم من یه مهندس برق ساده بیشتر نیستم عکاس[تعجب] ولی از عکس گرفتن خوشم میاد[زبان]

نیستا

ولي من يادم نرفته كه انسانم

گلاب

چیز خوبو می دزدن دیگه... مال ات را سفت بچسب! [نیشخند] نمیان از متن های من کپی بردارن دیگه. دفترچه خاطرات یه نفر به چه درد کپی رداری می خوره!!

محمد جواد

خب این هم از معایب وبلاگ خوب داشتنه دیگه [نیشخند] علی مهم خودتی و متنهات ،‌من مطمئنم اون ادم ناشیا دیر و زود پهلو رفقاش تابلو میشه و می فهمن که اینا حرفهای خودش نیست. علی جون دلم برات تنگ میشه. [نگران]

الهام

khob hichkas meilesh nakeshide k az webloge man copybardari kone[نیشخند] bahbah migama chezood elam mikone k hame safehaye webe maro ba hame safahate donya moghayese karde [نیشخند] salam chetori:d

دناگ

خب دیگه آدم باس ذکات تواناییهاشم بده دیگه!!! اگه نده، یواشکی ازش میگیرن. یا خیلی حرفه ای تر بخوام بگم: میدزدن!

محمد جواد

سلام علی جون. دیدم متن ننوشتی دلگیر شدم. فردا من راهی می شم. اخرین متن قبل از رفتنم نوشتم. از ته دلم نوشتم. البته یه خونه تکونی حسابی کردم. گفتم حداقل بهم امید برگشتن بده این تر و تازه شدن.

سکوت

سلام . این بلاگو یکی از دوستانتون به من معرفی کرد. " به هم گفتن باید متنای آدمایی که فلسفه خوندنو بخونی..."" . منم اومدم مطالعه کردم. ماه نیوی قمریو ... که با ما یاد دادن ماه عشق و عرفانه و البته دو صد چندان عبادت .. به شما تبریک میگم . امیدوارم بر وسعت تجارب دینی و البته اگه شد -عقلانیتون - در این ماه بزرگ مسلمین افزوده شه . [فرشته]

محمد جواد

سلام علی. بندرعباس جات واقعا خالی! تا حالا تو زندگی همچین شرایط ماهی نداشتم. نه اینترنتی نه کامپیوتری و نه تلویزیون. خلاصه اینجا از زندگی نرمال ادم فرسنگ ها فاصله داره. نمی دونم چی بگم جز اینکه خدا نصیب نکنه!